CFBC jest wiodącym producentem surowych lakto sfermentowanych warzyw w Ameryce Północnej. Aby sprostać wymaganiom rynku podjęli decyzję o wybudowaniu specjalnego zakładu produkcyjnego w Quebec’u, w Kanadzie. CBFC świadczy bardzo cenną pomoc w:
  • Planowaniu i przygotowaniu produkcji
  • Wstępnym pilotażu, właściwej produkcji i jej przeskalowaniu
  • Marketingu, rozwoju produktu i jego konfekcjonowaniu
Wraz z nimi możemy zaoferować bezkonkurencyjną kombinację doświadczeń i technologię startową, która może znacznie pomóc Państwa organizacji odnieść sukces wraz z nowym produktem – warzywami przetworzonymi lakto-fermantacyjnie.
Praktyczne doświadczenia wspierane przez naukę 
Ścisła specjalizacja
Startery
Wyselekcjonowane szczepy bakterii startowych zostały przygotowane specjalnie dla lakto fermentujących warzyw. Są cały czas poddawane testom i preparowane przez wysoko wyspecjalizowanych mikrobiologów z Centrum Rozwoju i Badan Żywności niedaleko Montrealu. Prowadzone ciągle prace rozwojowo badawcze zapewniają nam ciągłą przewagę w tym segmencie rynku. Zaawansowane technicznie laboratoria umożliwiają nam także prace rozwojowe nad nowymi szczepami bakterii startowych i nowymi kierunkami w zakresie technologii przetwórstwa warzyw, bardzo często w ścisłej współpracy z naszymi klientami.
CBFC w porozumieniu z Agriculture and Agri-Food Canada (AAFC), są pierwszymi organizacjami, które zastosowały badania mikrobiologiczne tego typu do stworzenia praktycznego know-how w zakresie tradycyjnej metody lakto fermentacji. W 2007 roku, organizacja ta została nagrodzona odznaczeniem Federalnego Stowarzyszenia Transferów Technologii za bardzo trafioną komercjalizację procesu. 
About us
Firma Vitality Foods Limited jest partnerem marketingowym Caldwell Bio Fermentation Canada Inc (CBFC).
Preserving tradition with technology
Vitality Foods
Copyright      Vitality Foods Ltd 2009
O nas
Dowiedz się więcej o naszych wiodących na świecie szczepach startowych.